Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem, öltözködés?

Egyetem, öltözködés?

Figyelt kérdés

Félig meddig lóg ebbe a kategóriába a kérdés

Információs napra megyek holnap, nagyon kilátszanék,ha egy melegítő nadrágba meg egy sima pulcsiba mennék?

Egyetemen az öltözködés más? Ing meg ilyesmire gondolok,farmer stb

Farmereket utálom és nem igazán tudom elviselni, számomra kényelmetlen és dúrva viselet

Köszi a válaszokat!


2018. szept. 4. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék melegítőbe, de amúgy te tudod, szerintem kb. senkit nem fog érdekelni.
2018. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
melegítőben*
2018. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Melegítöben járni bárhová is igencsak primitív dolog, ha le akarod magad járatni a többiek elött, akkor jó, egyébként vegyél fel valami normális öltözetet.
2018. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mitől lenne primitív? Nem hinném hogy akkor láttál már primitív embert
2018. szept. 4. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elején azért jobban ki szoktak öltözni a hallgatók (nem ünneplőbe, szimplán divatosan) úgyhogy kicsit lehet ki fogsz lógni, de amúgy nem kötelező ingben menni. Nincs kimondottan dresszkód egyetemen szóval amíg nem sérted a közszeméremet jó vagy.


Melegítő nadrág nekem alapból fura utcai viseletnek, de láttam már olyanokat akik ebben jöttek órára (kolisok pluszban papucvsal, mintha éppen akkor estek volna ki az ágyból).


Amúgy információs napon úgyis annnyian lesztek hogy nem sokan fognak veled foglalkozni.

2018. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as vagyok és akkor javítok, nem primitív (habár szerintem az), hanem nagyon igénytelen. A melegítö szabadidö öltözet, és nem munkába járásra megfelelö. (Az egyetem is munkahelynek számít!)

Aki kicsit is igényes ember, az nem úgy megy egyetemre/munkába, mintha otthon akarna szemetet levinni vagy füvet nyírni.

2018. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!