Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolai problémák,...

Sipeki kérdése:

Középiskolai problémák, depresszió. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer már váltottam iskolát és most egy olyan iskolában vagyok ahol kereskedelmet tanulnák. Viszont nagy promlémáim vannak a hellyel, emberekkel. Az előző sulim ehez képest 100x jobb és inkább visszam3nnék mint hogy ittmaradjak 5 évig. Az iskola kezdete óta súlyos depresszióba estem ez miatt és már aludni sem tudok. A szüleimmel már beszéltem erről viszont n3m tudjuk hogy így egyből év elején lehet e váltani. A régi iskolámban van 2 szakma ami érdekelne. Engem egy iskolai szakma sem érdekel, ezért amikor meglessz a középfokú végzettségem sofőr munkát szeretnék majd vállalni (Szállító, teherautós stb.) Nem tudom hogy mi lesz ha nem fogadnak vissza az iskolába. Az biztos hogy itt nem szeretnék maradni ha lehet még hónapokat sem. Mit tegyek?

2018. szept. 5. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott a sulit, ès menj el segèdmunkásnak, nem mindenkinek való a tanulás...
2018. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 általánossal nem lehet sofőr valaki? De ha el akarod érni a középfokot, és nem vesznek rögtön vissza a régi suliba, akkor egy évet próbálj itt kihúzni. Valahogy csak menni fog, 2-esre biztos be tudod fejezni az évet. Próbálj tanulni, akkor is, ha nem tetszenek a társaid, a tanáraid. Ne törődj velük, csak azzal, hogy megtanuld, amit feladnak.
2018. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és nem tanulnák, hanem tanulnék.
2018. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!