Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tippek elsőéves egyetemistáknak?

Tippek elsőéves egyetemistáknak?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdem az első évemet a Pázmány BTK-n, és kíváncsi lennék a ti tapasztalaitokra egyetemmel kapcsolatban, milyen olyan tippeket tudnátok adni tanulással, előadásokkal, pénzkezeléssel kapcsolatban?

2018. szept. 6. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Majd megtapasztalod hogy melyik előadásra érdemes bejárni. Nem mind fontos (főleg ha nincs katalógus), helyette tanulással is töltheted az idődet.
2018. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Majd azt is megtapasztalod milyen jó bölcsész diplomával a mekiben dolgozni :))
2018. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Igazából szerintem mindenki magának tudja kitapasztalni részletekbe menően, hogy neki hogyan megy jobban ez az egész. Ha egy tanácsot adhatnék magamnak visszamenőleg, biztos az lenne, hogy ne idegeskedjek feleslegesen mindenen. Kezdve az ügyintézéstől, a vizsgákig... sok mindent nem tudunk befolyásolni, lehet, hogy párszor nem járunk jól, de már millióan túl vannak ezen... szóval meg lehet csinálni. Pénzzel kapcsolatban a legjobban úgy lehet kijönni, ha magadnak főzöl, könyvekből néha teljesen jó a használt is, ha belefér suli mellett valami pár órás diákmunka, albérlet helyett kolesz, ilyesmik... Előadást majd kitapasztalod, melyikre érdemes menni, én mondjuk bejárós típus voltam. Sok sikert!
2018. szept. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!