Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani egy olyan...

Valaki tud mondani egy olyan appot ami segít leblokkol egy két appot? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval.Idén szertnék jobb eredményt hozni mint az eddigi éveimben VISZONT egyszerűen nem tudom lerakni a telefonom.Erre keresnék 1-2applikációt ami mondjuk 2 órára lezárná a facebookot meg az egyéb ilyen oldalakat.Igen igen tudom ki kapcsolom azt csá,DE én nekem szükségem van rá mint számoló gép mint szótár és mint egyéb segéd eszköz a suliban.

Előre is köszi a válaszokat

Ui.:légyszi normális válaszokat adjatok


2018. szept. 7. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A wifi routerekben néha van olyan funkció, hogy korlátozod az internethasználatot adott időpontok között, mondjuk délután 2 és este 6 között.


Az már nem tudom, hogy adott eszköz MAC címe alapján blokkolni tudja-e, mert az lenne az ideális esetedben, hogy más még tudjon netezni, csak a te telefonod ne.


Time schedule () a funkció neve a wifi routerben, már amelyik tudja.

2018. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Forest alkalmazás erre tökéletes.Mondjuk ha fordítóra is szeretnéd használni a telefont, az nem működik, de a beépített számológépet engedi használni. Ha mondjuk Facebookra akarsz belépni, akkor újra átdob a Forest alkalmazásra.
2018. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. szept. 8. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!