Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erre tudtok nekem valamit...

Erre tudtok nekem valamit mondani? ( részletesebben lent )

Figyelt kérdés
Szóval nekem inkább egy fajta olyan kérdésem lenne , hogy ha az ember ugye bár elkezd tanulni akkor persze ezáltal nő az agyának a struktúrája elvileg nem tudom , de lehet meg persze az agy térfogata / kapacitása. És hogyha az ember tanul is akkor észre vehet dolgokat az "életben" ? Jó lehet , hogy egy kissé hülyén írtam meg és fogalmaztam meg az lehet , hogy hülyeség amit most értelmezek de viszont lehet , hogy mégse lenne az őszíntén szólva nem tudom de valahol azt hiszem inkább a kettő között vagyok. Na akkor kezdeném is , hogy olyankor - amikor persze az ember elkezd tanulni és nő az "agya" meg amiket leírtam , hogy olyankor észre vehet más emberekbe dolgokat. Pl.: érthetem olyanra is , hogy meló helyen miközbe valakivel beszélgetünk vagy később megmondjuk róla , hogy ő "milyen" ez az ember egy kicsit kissé sunyi vagy kétszínű egy szóval itt érthetem azt is , hogy látjuk az ember tulajdonságait/ rá jellemző dolgait vagy hogy ő milyen . Hogy erről mi a véleményetek persze inkább olyantól várnám a választ is aki tapasztalt vagy vett észre magán ehhez hasonló dolgot ha valóban lenne vagy olyantól aki úgy mond azért eléggé értelmes ember , hogy erre tudjon nekem választ adni. Meg még pluszba megjegyzésként ilyenkor meg még közbe az embernek fejlődik is a probléma megoldó képessége? Mindegy , hogy mit tanul?
2015. aug. 4. 19:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!