Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatok külön szobát...

Hogyan kaphatok külön szobát a koliban egyetemen?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 20:21
1 2 3
 1/24 Metionin ***** válasza:
85%
Keresel kolit ahol van 1 ágyas szoba és perkálsz érte jó sokat.
2018. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Perkálás nélkül? Vagy hogyan tudnék teknőst tartani úgy, hogy ne tudódjon ki?
2018. szept. 7. 21:04
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Kifizeted az egyágyas szoba díját. Nálunk egy szoba 40 ezer, akkor is ennyi ha egyedül vagy akkor is ha ketten, csak akkor ugye osztódik az összeg.


Beszéld meg a szobatársaddal. Nekem pl semmi kifogásom nem lenne az ellen hogy állatot tartasz. Amúgy meg, legalábbis nálunk csak emlőst nem lehet tartani. Volt akinek csótánya volt, volt akinek pókja vagy kígyója.

2018. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ezer hálám! :D Mert igazából a teknőstartás miatt lenne jobb egyedül. De ha lehet így is akkor annak nagyon örülök!
2018. szept. 7. 21:10
 5/24 Metionin ***** válasza:
100%
A legtöbb koliban akváriumos, terráriumos állatot engednek, max többet kell fizetni a plusz vízfogyasztás miatt. Kérdezz rá a vezetőségnél. Ahol nem engedik, ott egyszemélyesben sem engedik.
2018. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a koliban egyáltalán nem lehetett semmilyen állat, nézz utána a házirendben. Engem zavart is volna, úgyhogy a szobatársaiddal beszéld meg első körben, mit szólnak, lehet ők örülnének neki.

Az egyágyas szobáról annyit, hogy ha nincs ilyen a koliban, nem lehetsz egyedül, esetleg ha a szobatársad kimegy albiba, te pedig tovább fizeted az ő díját is. Ha van 1-2 egyágyas szoba, azt biztosan a HK-s, HK-s haverja, mentor kapja.

Ezeket a saját kolim alapján írtam (BME), lehet hogy nálatok máshogy megy, érdeklődj a gondnoknál, felsőbbéveseknél.

2018. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a koliban vannak franciaágyas szobák pároknak, de nekem volt olyan barátnőm, aki egyedülállóként kapott ilyen szobát. Ilyen esetben barátokat sem tesznek egy ágyba, főleg nem idegeneket, úgyhogy egyedül lakott. Persze, ez egy ritkább esett. Ha van külön egy ágyas szoba, akkor az is jó lehet.
2018. szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azért lennék egyedül mert úgy biztos nem köpne be a szobatársam mert a tekinek jönnie kell ha engedik ha nem. :[ Viszont nem merem megkérdezni mert ha nemet mondanak akkor tudják, hogy tudtam, hogy tilos de ha nem kérdezem még jöhet a "hát én nem is gondoltam, hogy nem szabad" kifogás.
2018. szept. 8. 06:41
 9/24 Metionin ***** válasza:
100%
Telefonálj oda és úgy kérdezz rá, akkor nem fognak rád emlékezni.
2018. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Úúú,ezer hálám! :D Ez nagyon jó, ment a zöld kéz!
2018. szept. 9. 07:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!