Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphatok alaptámogatást...

Kaphatok alaptámogatást egyetemen, ha ez a helyzet?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, félárva, tartózkodási helynek pest van megadva, nem családtaggal élek, otthonra ami 100km-re van kb a sulitól, 3-an vannak bejelentve, de csak édesapám és tesóm a hivatalosan kereső? Mármint tudom nem lehet erre 100% válaszolni, de szerintetek érdemes-e pályáznom...
2016. aug. 9. 10:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és tartózkodásira vagyok Pestre bejelentve csak. :) az állandó otthon van
2016. aug. 9. 10:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy jár, de magát a felvetést nem értem, hogy miért is ne lenne érdemes pályázni...? Mi veszíteni valód van, ha megpályázod? Semmi..
2016. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja csak ha reménytelen az eset nem futkároznék haza vidékre pestről mindenféle papírért, jövedelemigazolásért :D
2016. aug. 9. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán megéri a "fáradozást", hajrá!
2016. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozni megéri! Bár én nem kaptam tavaly, pedig 270km-re lakok Budapesttől, csak apukám dolgozik, az egy főre jutó jövedelem kb. 50000Ft, a testvérem pedig fogyatékkal élő...
2016. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyébként a jövedelemigazolás csak a szülőktől kell, vagy testvérek is számítanak?

2016. aug. 9. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Állandó lakhelyen kereső személyek jövedelemigazolása kell, tehát a tesódé is.
2016. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez amúgy tökre kicseszés, mert amit nyilván ő keres nekem ahhoz nincs közöm... Apáméhoz sem, de egy testvér pénzéhez főleg nem. Na mindegy, köszi! :)
2016. aug. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!