Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az első nap az egyeteme...

Milyen az első nap az egyetemen? Voltál előtte gólyatáborban? Ha nem, származott belőle hátrányod?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy sok kérdést tettem fel egyszerre, de nagyon érdekelne, mivel szeptembertől elvileg SZTE-s leszek. :D Köszi!

18L


2010. jún. 22. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első napon még nincs semmi különös, de ez minden félév elején igyel, mert ugye mindig más tárgyak vannak, már ha jól csinálod :)

Gólyatáborban nem voltam, nem is akartam, mert olyasmiről szól az egész, ami nekem nem jön be, buli, alkohol, egymás szívatása. Rosszul éreztem volna ott magamat.

2010. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én se voltam gólyatáborban.

később nem volt ebből semmi hátrányom.

a beiratkozáskor beszélgettem pár emberrel, akik később az én csoportomba kerültek. az első félévben névsor szerint osztottak minket csoportokba, akkor minden órán ugyan azokkal az emberekkel voltam, szinte csak őket ismertem, a következő félévben persze "keveredtünk" a többi csoporttal, így lassancskán szinte mindenkit megismertem.

egyébként a felvi fórumán lehet "ismerkedni", esetleg beszéld meg pár leendő "szaktársaddal", hogy találkozzatok a suli előtt első nap.

2010. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Húhúhhúúúú SZTE:)


Akkor az első heted kb abból fog állni, hogy a HSZI-nél sorba állsz, és kéred a bérletedet, átveszed a diákodat, stb.


Első héten nincs még oktatás, de az óráidra célszerű bemenni, mert ilyenkor ismertetik a követelményeket.


Gólyatáborba, ha megteheted mindenképpen menj el, mert nekem az az egyetlen jó élményem szegedről, tuti nem bánnád meg.

2010. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek! :)

14:50--> hogyhogy az egyetlen jó élmény? :O nem szeretted/szereted az SZTE-t? :O

2010. jún. 22. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Első héten nincs még igazából komoly oktatás az egyetemeken. Elmondják mik az elvárások, milyen könyvek kellenek stb.

Ami a gólyatábort illeti, azt viszont, mert "Én nem vagyok bulizós!" és egyéb indokokkal kihagyni butaság. Én nem vagyok egy nagy partyarc de iszonyat jól éreztem ott magam. Az ivászatban, és szivatásokban nem kötelező résztvenni. Továbbá szép helyen szoktak lenni Balatonpart, Tata, Tokaj stb. azt, hogy a szegediek hol szokták tartani nem tudom (karonként is változó). Továbbá ott meg lehet ismerkedni egy csomó emberrel, én a barátaim háromnegyedét ott ismertem meg. Hidd el egyetemen igenis fontos, hogy mennyi embert ismersz.

2010. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÁOKra mész? Amúgy gólyatáboron én is nagyon gondolkodom...
2010. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utolsónak: nem, nem ÁOK, BTK. :) amúgy szerintem én megkockáztatom azt a gólyatábort, szörnyű biztos nem lesz, nemde? :D

2010. jún. 22. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki közölte, hogy egyetlen jó élmény.


Hát igen, én nem szeretem Szegedet, igazság szerint nem is oda vágytam, de oda kényszerítettek. Én is egy nagy városból kerültem le szegedre, ahol nekem nagyobb élet van, mint ott. Nem tetszil az egyetem hozzáállása, és a partyk sem. De gólyatáborba 1000x újra visszamennék.


És ne parázz tőle, mert első dolog, amit kikötnek, hogy semmiben nem kötelező részt vennie senkinek, csak abban, ami neki jól esik, és amit ő szeretne vállalni. Tehát, aki itt mondja, h szerinte ne menj, az azért teszi, mert nem volt GT-ben, és csak a sztereotípiákat írkálja.

2010. jún. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!