Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tesicuccot ti minden nap...

A tesicuccot ti minden nap hazaviszitek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 13. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem. Hétfőn beviszi, pénteken hazahozza. De volt már olyan, hogy 2-3 hétig nem hozta haza (beteg lett, udvaron voltak, farsangra készültek...).
2018. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha úgy érzem, kellene, de hétfőn beviszi a gyerek, pénteken hazahozza. Ha elfelejti hazahozni, akkor zacskóban visz hétfőre tisztát és kicseréli.
2018. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért jobb lenne kimosni minden alkalommal, vagy max. két alkalom után.
2018. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy 5 napig ugyanazt a pólót, ugyanazt a zoknit viseli, vagy akkora pakk a tesicucca?
2018. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
zokni minden napra van benne tiszta, de tökre nem érdekli, jó ha 3 párat elfogyaszt. póló ugyanaz, az iskolai egyenpóló.
2018. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, tizenkét évet elöltöttem a közoktatásban, optimális esetben hetente, amúgy kéthetente vittem haza a cuccomat. napi egy órát viselsz egy pólót+nadrágot, nincs nagyon értelme hetente hazavinni, úgyse csinál senki semmit tesin.
2018. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Hétfőn visz annyi pólót és zoknit, ahány óra van, minden nap az aznap használtat hazahozza; következő hét elején viszi vissza egyben. Cipő, melegítő egy hónapban egyszer jön haza.
2018. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Minden nap mossuk a ruhát, amibe beleizzadunk. Ha csak beszélget benne a sarokban, nyilván nem, de aki normálisan tornázik, az izzad. 5 nap után undorító lenne.
2018. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A dresszemet minden alkalommal hazaviszem és jól átöblítem enyhe mosószeres vízben, az másnap reggelre simán megszárad, de sokszor ha nincs kedvem annyit cipekedni úgy viszem a tesicuccomat hogy legyen váltás póló, dresszből 3 db-ot zokniból pedig egy kis cipős dobozzal viszek be, a suliszekrényembe simán elfér.

Mielőtt valaki megkérdezné nem kötelező dresszben tesizni, én csak aláöltözetnek viselem hidegebb időkben, na meg ha megyek szertornára akkor ott mondjuk kötelező, de az más.

2018. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!