Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sport- és rekreációszervezés...

Sport- és rekreációszervezés alapdiplomával hol lehet külföldön elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Tudomásom szerint itthon nem túl jók az elhelyezkedési lehetőségek, ezért kíváncsi lennék arra, hogy külföldön mennyivel jobbak az esélyek, pl. Angliában (ha valakinek van más országról tapasztalata, azt is szívesen meghallgatom).

Arra is kíváncsi lennék, hogy adott országon belül pontosan hol lehet egy ilyen szakmával elhelyezkedni.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2018. szept. 16. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Egy ismerős csaj ezzel a diplomával luxusqva volt és egész jól keresett vele.


Gondolom ez a lehetőség külföldön is adott.

2018. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

πcsáknak áll a világ, ez tény és való.


Szerintem külföldön se jobbak az elhelyezkedési lehetőségek. Én büfészaknak nevezném. Általános iskolás osztálytársamat vették fel ELTE-re erre a szakra (de ő nem volt jó reálos tárgyakból, hogy minőségi szakra felvegyék). Annyit mesélt, hogy túratáboroznak, mikor a többi szakon már nagyban folyik az oktatás. Nem lehet túl nehéz, és nincs nagyon rá kereslet, de te tudod.

2018. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából annyira komolyan nem fontolgattam eddig se, hogy erre a szakra megyek, csak felkeltette az érdeklődésemet így hirtelen.

2018. szept. 17. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!