Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az autós iskolába befizettem...

Az autós iskolába befizettem egy részlet vezetést, majd voltunk 2 alkalmat vezetni, aztuán az oktatóm mindig lemondja, alig lehet elérni, azt mondja majd hív ha tud modnani valamit de nem hív, így a semmire várok, többi lent?

Figyelt kérdés
Vissza tudom reklamálni a pénzt a sulitól? Vagy mit lehet ilyenkor?

2018. szept. 20. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is elég rémesen halad a vezetés, szóval nem vagy egyedül. Bár igen, lehetne reklamálni is, ha nincs más választás. Én már 6 hónapja csinálom a C jogsit, de a vizsgákat olyan szarul szervezik, hogy hónapokat/heteket kell várni addigra meg csoda, ha fogok tudni valamit. Én azt szoktam ilyenkor csinálni, ha továbbra se kapok érdemi választ, hogy hetenként, vagy két hetenként hívom őket, meg írok emailt, hogy hogy állnak a dolgok... Vagy, ha más nem autós suli váltás, nálam is kezd ez aggasztó helyzet lenni egyre inkább... Vagy oktatót váltani még, ha lehetséges a te esetedbe.
2018. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez elég gáznak hangzik. Én mindenképp kiverném a balhét. Írnék az iskola vezetőségének egy e-mailt, hogy legyenek szívesek visszatéríteni a pénzem vagy biztosítsák a megfelelő oktatást.
2018. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!