Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet belépni a Kréta...

Stefhan Simon kérdése:

Hogyan lehet belépni a Kréta e-naplóba PC-n?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen felépítésű webcímen: [link] Csak a saját iskoládnak valószínűleg nem ez a címe, azt érdeklődd meg, vagy keress rá a Google-ben.
2018. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem tudok belépni, és még az öcsémnek sem működik pedig még nem is egy suliba járunk..
2018. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


xxxxxx az iskola OM-azonosítója legyen, a 001 meg azt jelzi, hogy az 1-es számú telephely, mármint ha nincs a sulinak több. Ha van, akkor 002, 003, stb-vel próbálkoznék.

Alaphelyzetben a felhasználónév a gyerek OM-azonosítója, a jelszó pedig a születési ideje pontok nélkül. Belépés után meg lehet változtatni a jelszót.

Ha jól tudom.

2018. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
A jelszó a születési idő éééé-hh-nn formátumban. A többit leírta a felettem kommentelő.
2018. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!