Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki írta már meg a hogy a...

Valaki írta már meg a hogy a szülés történetét? Mibe kell belépni? én tegnap próbáltam de csak naplóba tette ki nem történetbe.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
szerintem fogalmazd meg újra amit mondani akarsz.
2009. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ez tényleg érthetetlen!
2009. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én értem,(asszem)és írtam is, a www.hoxa.hu-n meg tudod írni te is.
2009. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsi,azt akartam kérdezni,a hoxán irta e már meg valaki a szülés történetét,mert nekem csak naplóba tette be nem pedig történetbe,hogy más is el tudja olvasni.
2009. nov. 13. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hoxán írtam meg (ez az enyém [link] Ne naplóba írd, hanem cikket írj. Belépsz a hoxára, és rámész arra, hogy Cikkeid (oldalt), és utána arra, hogy Új cikk. És már írhatod is. Témánál pedig: Összes cikk >> Babák & mamák >> Vajúdás és szülés >> Szüléstörténetek
2009. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2009. nov. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!