Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyanok segítségét kérném...

Olyanok segítségét kérném akik OKJ-s képzésen Fogászati Asszisztensnek tanultak. Tanácsok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Reálisan mennyibe kerül fogászaton a gyakorlat?

Nektek mennyi volt a gyakorlati óraszám ?

Hány hónap alatt sikerült teljesíteni ?



2018. okt. 1. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A gyakorlatért nem kell fizetni asszisztensként, ha pénzt akarnak kérni tőled, keress másik helyet.


Nekem 360 óra és ez elég soknak számít, máshol sokkal kevesebb.


Én most kezdem, de úgy hogy már nem csinálok semmi mást (eddig dolgoztam, hogy kifizessem a tanfolyamot) és hétfőtől péntekig gyakozok (szombaton van az OKJ), így max 3 hónap lesz összesen.


22L

2018. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ezeket a gyorstalpaló okjkat nem nezik jo szemmel, en 2 eves képzésnek a vegen vagyok, rendes tanrendu az iskola, elso evben alapegeszsegugy heti 1 nap 8 oraban gyakorlat belgyogyaszat, sebeszet, gyermekosztaly

Masodik ev teljesne fogaszat heti 3 gyakorlat 8 oraban. Osszesen 673 ora gyakorlat.. A Semmelweisben vagy a gyakorlat havi 15 ezer korul kapsz erte, fizetned nem kell.

Bokayba jarok, es ugy tudom sokkal szívesebben vesznek fel ha bokays vagy mint raulos vgy pannonkincstaros mert tobb a tapasztalatod sokkal, alapvetően az elso evben megtanulsz az emberekkel banni. Nagyon messze állt tolem ez az egeszsegugyi dolog, mara nqgyon hasznosnak talalom ezt a gyakorlatot igy visszatekintve. Májusban vizsgazok

2019. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!