Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fejlesztő pedagógus vagy...

Fejlesztő pedagógus vagy óvodapedagógus, előnyök, hátrányok tapasztalatok, váltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, főleg, ha tapasztalat is van mögötte, hogy kinek mi a tapasztalata, melyik hivatás jobb, mik az előnyök hátrányok. Értem ezalatt kereset, munka, szabadság, felelősség, melyikkel könnyebb ma elhelyezkedni stb.

Nekem is van tapasztalatom, de most másoké is érdekel. Óvodapedagógus vagyok és szeretnék fejlesztőként dolgozni intézményben, illetve akár magánban is. Szeretném tudni mi a tapasztalat, megéri e váltani.

Sajnos óvodapedagógusként egyre inkább csalódás az oktatás szféra, nem ezért választottam anno ezt, amivel ma szembesülök. Leginkább a gyerekek háttérbeszorulása zavar.



2018. szept. 4. 10:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!