Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik kollégisták! Hogy oldjáto...

Akik kollégisták! Hogy oldjátok meg a tanulást?

Figyelt kérdés
egyetemista diákok érdekelnek elsősorban
2018. okt. 1. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár, tanuló szoba.
2018. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én minden második hétvégén megyek csak haza, a szobatársam meg csütörtök délután elmegy és hétfő reggel jön csak vissza, szóval van 3 nap amikor egyedül vagyok. Ha a szobában van többnyire akkor se zavar annyira hogy ne tudnék tanulni, de ha pl este tanulnék ő meg aludna szintenként van tanuló szoba ahova ki lehet menni. Nap közben ha van lyukasórám az egyetemen szoktam tanulni, vannak csendesebb zugok ahol el tudok lenni ha nem akarok egy órára visszamenni a koliba. De van egyetemi könyvtár is meg városi is ahol lehet tanulni.
2018. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem ertem a kerdest. Ha van epp edom, meg kell is akkor leulok az asztalhoz tanulni. Azert a szobaban csak van egy asztal nalatok is.
2018. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
4 évig voltam egy elég bulizós koleszban. Leültem és tanultam. Csak akarat kérdése.
2018. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!