Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kollégisták! Ti a kollégiumban...

Kollégisták! Ti a kollégiumban hogy oldjátok meg ez étkezést, mennyire figyeltek rá?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden szinten van közös konyha, ott meg lehet oldani a sütést-főzést.
2014. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap viszek be sok csirkét (vagy valamilyen húst) + rizst, tojást, és fagyasztott húst is amit majd kisütök, mert azért a vasárnapi csirke kb. szerdáig elég. Pénzből, amit kapok, megpróbálom a legtöbbet kihozni és jó kajákat venni. Próbálok rá figyelni, persze ez nem olyan mintha otthon megcsinálnak nekem mindent, úgy azért könnyebb.
2014. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki komolyan gondolja megcsinálja maga. Nem tudom mi ebben a nehéz, én viszem magammal most nyáron is hűtőtasiban munkába. Ha meg nincs a koliban fagyasztó akkor minden reggel megveszed és elkészíted ez össz-vissz 1 óra a napodból.
2014. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor csirkemell volt rizzsel kajakor, akkor mindig 3-4 tányérral ettem, és megpróbáltam minél többet enni.
2014. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 50000 ft a tanulmányi illetményem, ez kb el is megy kajára meg kiegre. Minden hétvégén veszek egy nagy adag húst ( kb 5 kilót) A felét megcsinálom otthon, a másik felét meg amikor elfogy. Reggel zabpehely+fehérje az fillérekből megvan. tízórai vagy ugyanez vagy ha mást kívánok akkor általában van rizsem is azt még a hét elején kifőzöm azt abból teszek 30-40grammot+hús meg a zsír egy részét ekkor szoktam bevinni magvakból. általában ezután 1-2 órával megyek eddzeni a suli kondijába, utánna fehérje. Ebédet meg általában kapunk, 3 menü van vmelyikben biztos van hús + vmi köret, ha szerencsém van van vagy csirke vagy hal vagy vmi normális disznó, max a köret szar de olyankor visszamegyek a szobámba azt megeszem a köretet meg a zöldséget ami saját ( meg egy kis plusz húst ha alapbol kevés). délután általában megint eddzés kint a sportpályán. Este meg kitalálok vmit, de a fehérje nagyrészét ekkor viszem be. Szal általában így.
2014. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igyekezek figyelni rá. Csirkemell, párolt zöldség, barna rizs, fehérje, túró megy mind.


Cserébe piára, cigire, egyéb haszontalan f aszságokra egyáltalán nem költök.

2014. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerencsés aki itt írta hogy tud bent főzni, nálunk erre nincs bent lehetőség és ha valamit beteszek a hűtőbe sajnos kilopják. Mindenesetre azért köszönöm a tippeket, valahogy megpróbálom megoldani.
2014. jún. 30. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Hűtőt nem lehet vinni a szobába? (mondjuk az meg nem olcsó) Mi pont most vettünk mikrót, legalább nem kell le járkálni melegíteni. Egyébként lehet venni ilyen hordozható sütőt, most pontosan nemtudom mi a neve, de a BBTV-be láttam, csak egy tipp. :)
2014. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, utánanézek, tetszik az ötlet. :)
2014. júl. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!