Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Legális az ilyen testnevelésórán?

Legális az ilyen testnevelésórán?

Figyelt kérdés
Heti öt testnevelésórából három alkalommal elmegyünk futni, dohánygyár köré. Iskolától kb. 200 méterre van, van az iskolának sportcsarnoka, udvara. 3 kört kell futni, egy kör kb. 1 kilométer, a járda nagyon rossz minőségű, akár balesetveszélyes is, főleg most ősszel a gesztenyefák körben, minden tele levéllel és gesztenyével, de a legrosszabb a tömény dohányszag, amitől én személy szerint fulladok. Nem számít a hideg, akkor is kimegyünk, jegyet kapunk rá. A lényeg az, legális-e? főleg, hogy a diákok egyike sem szívesen csinálja. Válaszotokat köszönöm!

2018. okt. 3. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom, annó mi is futottunk a templom körül meg a parkban, senkit nem kérdeztek, hogy szívesen csinálja-e, és egyszer beírt egy anyuka, hogy miért az utcán, a bűzben futunk, visszaírtak neki, hogy az ózondús parkban tesszük, és ezzel lezárták. Manapság meg a gyerekeim futkosnak a suli melletti üres piactéren. Nekem semmi gondom ezzel.
2018. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
A szülők írjanak petíciót, menjenek be az igazgatóhoz, tankerülethez. Kérjék el a helyi tantervet, tanmenetet, biztos, hogy nem ez van benne, erre nem fognak tudni értelmes választ adni. Csak azt, hogy nincs tornaterem, de arra keressenek biztonságos megoldást.
2018. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem, illegális, hívjátok a TEK-et.
2018. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

:D Huh! De, sokan nincsenek tisztába a legalis/illegális szò fogalmával!

A ezlőttem lèvőnek zöldkéz, 3at id adtam volna!

.

A kérdezőnek:

A dohànygyàr eleve nem abból áll hogy cigiznek! De, ha valòban orrfacsaró az szmog arra fele akkor lépni kell! Összefogásos, sztàjk! Iràny minden tanuló az igazgatósagra. Ennyi!

(Cristian)

2018. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!