Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatorvosin minden állatfaj...

Állatorvosin minden állatfaj minden fajtáját tanítják?

Figyelt kérdés
Nyilván nem minden állatfaj de mondjuk ami itt európában "érdekes" (kutya, macska, disznó, marha...). Ezeknek minden fajtáját ismerni kell? Ezalatt értem hogy minden fajta sajátosságát, érősségét, gyengeségét tanítják?

2018. okt. 3. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért fontos ez? Ettől függ, hogy állatorvosira akarsz-e menni?
2018. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Bár nem jártam oda, de elég alapvetőnek tűnik, hogy egy ÁLLATorvosnak ismernie kell a leggyakoribb állatokat,kívül-belül. Számodra nem?
2018. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem eetől függ, csupán kíváncsiságból kérdeztem. Nekem is evidensnek tűnik, de nem voltam benne biztos ezért aztán megérdeztem, mert abból baj még nem lehet :)
2018. okt. 3. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy általánosságban mindent (anatómia, élettan, stb) kell tudni lóra, szarvasmarhára (és kiskérődzőkre), sertésre, kutyára(macskára). Van egy olyan tárgy, hogy állattenyésztéstan, itt ezek konkrét fajtáikat és jellemzésüket tanuljuk.

Plusz ha van valami fajtára jellemző betegség vagy genetikai terheltség akkor azt is tudni kell.

2018. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!