Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Pécsi Tudomány Egyetem alap...

A Pécsi Tudomány Egyetem alap pszichológia szakára szeretnék jelentkezni. Elsősorban ezt a szakot választó Egyetemistákat vagy akik már ki tanulták, hozzájuk szeretném feltenni kérdéseimet. Milyn nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
Végzős diák vagyok,és idén szeretnék jelentkezni a PTE alapfokú pszichológia szakára.Már nem tudok emelt szinten érettségizni egyik tantárgyból sem,viszont olvastam,hogy kell a felvételihez.Nehéz bekerülni?Nincsenek tul jo év végi jegyeim,hármas tanulónak sorolnám be magam.Van esélyem bekerülni?Mit tudok tenni ,hogy felvegyenek?A válaszokat előre is köszönöm!

2018. okt. 15. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz emeltet biztosan nem fogsz bekerülni hiszen egy tárgyból kötelező. Jövőre lehet újra próbálkozni
2018. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!