Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sürgős! A LikeDrive autósiskol...

Sürgős! A LikeDrive autósiskolát a Grundon hol találom?

Figyelt kérdés

Szeretnék autósiskolát váltani. Sok jót olvastam a fent említett autósiskoláról, ezért oda szeretnék menni.

Igaz, a múlt héten zárva volt, de pont arra jártam és gondoltam, a Nagytemplom utcába befordulok, hogy tudjam, hol is van pontosan. A kapura ráleltem. Vele szemben van egy lépcső, ami szintén le volt zárva. De nem tudom, arrafele van-e az irodájuk, mert semmi útmutatót nem találtam a Grundon belül. Meg is kérdeztem két embert. Azt felelték, nem tudják, csak a kapun látták a kiírást.


Írnék nekik mailt, de nem hiszem, hogy rövid idő alatt válaszolnak majd. Holnap a munka után szeretnék odamenni, de ahhoz tudnom kell, hogy hol van az iroda, hogy időben odaérjek, mert 5-ig van nyitva.


Nagyon szépen köszönöm!



2018. okt. 15. 20:41
 1/1 anonim válasza:
Ne haragudjal de en se tudtam, de eljutottam a bejaratig es megkerdeztem ott a pultos stacot o el is navigalt...
2018. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!