Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan tudnék magántaní...

Hol és hogyan tudnék magántanítványokat találni?

Figyelt kérdés
Angol nyelv szakos vagyok és hirdettem magam a Jófogáson és semmi megkeresés.

2018. okt. 19. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Menj be az iskokákba, és plakátold ki a falakra a hírdetésed.
2018. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Még vannak azért magántanáros oldalak, pl magantanar.hu, meg még keressél, facebookon is van magántanár kereső, magántanár közvetítő. Saját oldalt is tudsz csinálni magadnak, véletlenszerűen megtalálhatnak. Akkor fognak hozzád menni, ha olcsóbb vagy, mint az átlag, különben nagy a kínálat. Iskolák bejáratához is kirakhatsz hirdetést, csak az igazgatótól kérj engedélyt meg az utcára is.
2018. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Buszmegállókba,iskolákba tedd ki. Face anyukás csoportokba. Ismerősöknek is mondogasd,hátha vki ajánl.
2018. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen kimondottan magántanárok hirdetéseinek való oldal; keressed meg; szerintem tök jó; és lehet ott város szerint is keresni tanárt, meg ilyenek.
2018. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem facebook csoportokban szoktak megtalalni. Biztos van egy csomo angol tanulos :)
2018. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!