Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már biztosan tudom, hogy...

Ha már biztosan tudom, hogy ott hagyom az egyetemet és így nem járok be szinte semmire, köztük zhra, annak lehet bármilyen következménye?

Figyelt kérdés

2018. okt. 24. 22:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Elvileg nem. Amúgy is csak az lenne a következménye hogy az adott tárgy(ak)ból nem vizsgázhatnál fél évkor
2018. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ezt csinálom, nem járok be csak pár hasznos órára, aztan vizsgaidőszak előtt lelépek és újrafelvételizek :D
2018. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Maximum véglegesen megtagadják az aláírásokat
2018. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 ugyanez😂 csak en nem fogok ide ujrafelvetelizni
2018. okt. 26. 07:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez itt is :"D Milyen szakon vagytok? Amúgy az előfordulhat, hogy kapunk maximum 18k értékű kreditbüntetést. Ha feévettünk egy tárgyat, azt bizony teljesíteni kellene. Van, ahol komolyan veszik, máshol el lehet simliskedni, félévkor kiderül.
2018. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


De én nem maradok félévig, ki fogok iratkozni. És a kérdező is szerintem, szóval nem lesz büntetésünk. Már számolom vissza a napokat...


Nyelvszakon vagyok :D

2018. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mielott kreditbuntetest kaphatnek, barmi is az en is kiiratkozok. November vege fele isten aldja😂 elelmiszermernokin vagyok
2018. okt. 26. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!