Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt ez a dolog a munkaügyi...

Mi volt ez a dolog a munkaügyi részéről? Komolyan szükség van erre?

Figyelt kérdés
azt hittem nem tud újat mutatni a munkaügyi központ, erre ma megint meglepett, szokásos jelentkezés után most átirányítottak egy vadidegen helyre a városban, ahol nem is tudom pontosan mi a neve, valamilyen munkaerőtámogatás vagy mi kezdődött részemről, hozzájuk tartozik szóval kötelező részvétes, felvettek lefénymásoltak újra minden személyes adatot, és csináltak egy mélyinterjút részletes dolgokra kitérve, mert ezáltal jobban felmérhetik az emberek igényeit vagymi. kérdeztem hogy ez valami újkeletű dolog, mert eddig nem tapasztaltam hasonlót és mondta a hölgy hogy igen, áprilistól működik talán, én most estem bele. tehát nem elég hogy munkaügyi központba járhatok jelentkezésre, hanem erre a helyre is 5 alkalommal ha minden igaz, bár fogalmam sincs mit akarhatnak a továbbiakban, tökre úgy fest a dolog mintha valami külső munkaerőkövetítőhöz raknák az embereket, csak ez az ő hatáskörük alatt működik. szörnyülködtem rajta, tudom előre hogy semmi újat nem fog elmondani amit ne tudnék magamtól, de mehetek újra a jövő héten....bele sem merek gondolni miket vesznek megint elő, gondolom hogyan írj önéletrajzot és társai, csak ezt már nem csoportosan, hanem egyszemélyre leosztva
2018. okt. 29. 22:07
 1/3 anonim válasza:

Beszélnél nekem erről részletesebben?

Úgy ertem hogy bemegy oda az ember, “beregisztral”, aztán elküldenék hogy pl menj ide oda dolgozni?

Mivan ha te nem mész el?

Vagy ha nem tetszik?

Meg mivan ha mondjuk van szakmám de mégis gyári munkára akarnak elkuldnei?


Egy munkanelkuli

( munkanelkuli segély nélkül mer nincs meg egy ev munkaviszonyom)

2018. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyenlőre az első alkalmon, konkrétan mintha egy leírást készítenének valakiről leírta részletesen hol dolgoztam, milyen tapasztalatokkal, miért nem működött minden kis apró dolgot mint valami jelentés. még jó hogy volt aminél ésszerűen fogalmaztam meg mondtam hogy azt nehogy neleírja, még jó hogy segítőkész volt a nő. olyanokra kitért hogy miket csinálok szabadidőmben mintha bármi köze is lenne hozzájuk, nagyon kiakadtam, hazudtam a pozitív dolgokat a jó összképért. fogalamam sincs mi lehet ez most
2018. okt. 29. 22:24
 3/3 A kérdező kommentje:
úgy viselkedett a kitöltendő kérdőívekben mintha egy munkaügyi kirendeltségen lennél, csak sokkal több részletre kitérnek, érdekli őket hogy vállalnál-e képzéseket és hasonló. konkrét személyes dolgaidat próbálnak feltárogatni, nem is tudom hova tegyem ezt az egészet. jövő szerda hetedikére tette a következő megjelenési időpontot, ha ez fog folytatódni megmondom az ügyintézőnek hogy most ügyfélként a legjobb válaszokat fogom adni, de emberileg mélységesen elítélem ezt.
2018. okt. 29. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!