Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lefordítana nekem egy önéletra...

Sompadlik kérdése:

Lefordítana nekem egy önéletrajzot angolra? A dolog nem egyszerű, Szakmai önéletrajz ruhaiparban. Angol tanár nem vállalta el, viszont égető szükség lenne rá! . FIZETEK ÉRTE! Kattints bővebben.

Figyelt kérdés
Részlet belőle: Főbb feladatkör: Az irányítás mellett állandó részvétel a termelés minden fázisában napi 10-12 órában, továbbá szabásminta és mintadarabok készítése. Leggyakrabban: ujjázás, gallérozás, tűzés, stircelés, zsebezés, ujja és alja feltűzés, húzózárazás. Felhasznált alapanyagok: Gore-tex 2-3 rétegű vízálló és szélstop anyag, műszál szövet, gyapjúszövet, szövet, pamut vászon, elasztikus pamut, selyem, csipke.

2012. aug. 26. 22:48
 1/4 anonim válasza:
Nem értem.. Ha nem tudsz angolul, akkor minek kéne lefordítani?:D Utána a külföldieknek mutogatni fogsz munkaügyben vagy fordítóval fogsz beszélni?O_o
2012. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz érte, akkor szerintem bitt meg egy online fordítóirodát, ahol profin lefordítják. Szerintem nem is kerülne sokba még sürgősséggel sem.
2012. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
n középfokú nyelvvizsgám, de általános, nem ruhaipari szakmai, legjobban szerintem is egy fordító irodával jársz, vagy olyan angol tanárral aki ruhaipari szakszavakkal tisztában van. De ha szerzel ilyen szótárt szerintem az angol tanár is tud neked segíteni.
2012. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én megcsinálom. Küldd el előbb privátba az egész szöveget, hogy láthassam egybe is. Köszi
2012. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!