Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 45 évesen dajkaként fogok...

45 évesen dajkaként fogok elhelyezkedni még nem voltam közalkalmazott. Érettségim nincs, dajka képzőt elvégeztem okj. Szabit úgy hallottam, hogy ilyen helyeken kevesebb, kategória után jár. Kb mennyi lesz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A1-es kategóriájú, teljes munkaidős kezdő közalkalmazottként 20 nap szabadságom volt. Ez az alap, eltöltött évekért, gyermekek után illetve kategóriákért lehet ennél többet kapni. Ha részmunkaidőben vagy akkor ahhoz arányosítják a napok számát.
2018. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom 45 évesen nem 20 napot fogok kapni azért nem?
2018. okt. 30. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

A közalkalmazottat


 az „A”, „B”, „C” és „D” fizetési osztályban évi húsz munkanap,


 az „E”, „F”, „G”, „H”, „I”, „J” fizetési osztályban, a felsőoktatási intézmények egyes


munkaköreiben, továbbá tudományos kutatói munkakörben évi huszonegy munkanap


alapszabadság illeti meg. Pótszabadság rengeteg jogcímen járhat, ezt olvasd el a belinkelt oldalon.



[link]

2018. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs 16 éven aluli gyermeked, akkor sajnos csak ennyi...Ha van, akkor kaphatsz +2 napot.
2018. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!