Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki Budapesten tud olyan...

Valaki Budapesten tud olyan sulit mondani, ahol megoldható a vizsgabiztos lefizetése (privátban )?

Figyelt kérdés
Köszi! Írhatnak azok is akik szeretnék megmondani a frankót, hogy már milyen dolog is az ilyen. (mert úgy is lesztek ilyenek)

2018. szept. 15. 19:18
 1/5 anonim válasza:
83%
Mi van ha levizsgázok a te nevedben, és én kapom meg a pénzt, amivel lefizetnéd a vizsgabiztost?;) Vagy milyen vizsga kéne?
2018. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Figyeljük a válaszokat és az IP címeket. Üdv: a RENDŐRSÉG
2018. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Én eddig csak olyanról hallottam, hogy az oktató fizeti le a vizsgabiztost. De ha annyira nem megy a vezetés, inkább vegyél még pár órát a biztonság kedvéért.
2018. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Pont az ilyen emberek miatt van annyi baleset.

Ha nem vagy képes csalás nélkül normálisan vezetni és levizsgázni, akkor a te kezedbe ne adjanak jogosítványt!

2018. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos ilyen világot élünk. Engem tegnap buktattak meg mert nem adtam meg az elsőbbséget meg azzal az indokkal hogy a váltóra néztem (igen ez kb 1 másodperc volt) el se indultam addig a táblától. Jött egy autó elengedtem majd be is csatlakoztam mögé és aki mögém jött elvileg azt nem engedtem már időben be de kb az volt 30 méterre. És érdekes olyan hibákat követtem el ami azokból egyszerűen lehetetlen és a vonalak egymás alatt voltak milyen érdekes. 7 hiba 700 méter alatt egy kereszteződéssel ahol minden gyalogost átengedtem zebrán átkelőhelyen meg annak hiányában is kanyarodva az ő úttestjére jól kezeltem a szitukat kis ívben kanyarodó át akart engedni mikor én balra jeleztem én jelezve neki hogy ne mondjon le az elsőbbségéről mert vizsgázok. Nem olyan nehéz dolog ez... Olyan hibákat követtem el amit egy mai hétköznapi autós is elkövet, szóval igazságtalannak tartom az egészet. Gondolkodom a hálapénzen.
2019. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!