Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukasra állok sajnos és...

Bukasra állok sajnos és kétlem h ki tudnám javítani. Szóval szerintetek megvegyem az öltönyt ami év végén ballagásra kell? Mert már biztos h évet kell ismételnem.

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Október vége van és májusig nem tudod felhúzni kettesre?
2018. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Maga a tanár hozzá állása is olyan h aki most bukasra áll nála azt nem engedi tovább mert vizsgán úgyis megbukna.. És ezért javítani se enged.


Fizika tanár és nem könnyű anyagot tanít..

2018. okt. 31. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el szorgalmasan tanulni, és könyveld el előre hogy te úgyis meg fogsz bukni, mert még nagyon sok időd van kijavítani. Én értem hogy a fizika nehéz, nekem sem nagyon ment általánosban, a tanár sem kedvelt, de mindig 3-as és 4-es között voltam. De nem fogjátok örökké ezt az anyagrészt venni, tovább fogtok menni, és lehet hogy az könnyebb lesz, csak kezdj el tanulni, figyelj az órán, és kérj segítséget attól aki érti, esetleg írj puskát a dolgozatra.
2018. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy nem enged javítani. A jövőd a tét, állj ki magadért! És ne gyakorizz, hanem tanulj!
2018. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Amennyiben ez igaz, hogy nem enged javítani, beszélj az osztályfőnököddel.
2018. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Adj bele mindent!

En tavaly felevkor 1,6-ra alltam, evvegen 2,53-al zartak le 3-asra, erettsegim 4-es lett :)

2018. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!