Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom rávenni magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
Tök könnyen tanulok ha egyszer belekezdek,de egyszerűen úgy érzem nem tudnék hozzá fogni.Lusta vagyok,de rohadtul.Tanulnom kéne magyart,meg angolt mert dogát írok ezekből,mellesleg 2 emeltre készülök jövőre,bioszból és kémiából és nem tudom mi lesz,ha nem tudok elkezdeni tanulni.4es/5s tanuló vagyok,mert azért az órán megragad bennem sok minden,de itthon is kéne valamit.Leülök az asztalhoz,hogy tanuljak és 2 perc múlva azt veszem észre,hogy a GYKn írok ki új kérdést .Uppsz,francba.Megint megtörtént:,D.Na mind1. Mindig eltereli valami a figyelmem,meg máson gondolkozok mindig,sose a tananyagon.Hétköznapokon pedig délután fél5kor érek haza általában,aztán alszok kicsit és már esze is van és ajj,megírom néha a házikat,eszek,iszok,tisztálkodok meg ilyen alapvető dolgokat is elvégzek,esetleg levegőzök kicsit ,elmegyek sétálni..az olyan fél - 3/4 óra és már mindjárt este fél10 van és utána még....ajj.Akkor se szoktam tudni rávenni magam.Szerintetek?18/F
2018. nov. 1. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd szoktatni magad a gondolathoz, hogy elrontod a két emeltedet ezzel a hozzáállással. Az embereket két dolog motiválja, a vágy és a félelem. Nyilván nem vágysz a tanulásra. De ha nem fognak felvenni jövőre, akkor azért az elég para tud lenni. Gondolkodj el azon, merre haladsz.
2018. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elkezdeni is nehéz és folytatni is.. Nekem belekezdeni problematikusabb sokkal, erre fel tudom ajánlani neked az any.do-t. Nekem nagyban megkönnyítette ezt a problémát :))

17/l

2018. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy elég motivált. Ez a későbbiekben hatalmas problémát fog okozni.
2018. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!