Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a szövegértési készségemet?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy sokszor fel sem fogom, hogy mit olvasok, csak azt veszem észre,hogy olvasok és nem is figyelek a tartalomra.

Nagyon lassú is vagyok, ha egy szövegértés elém kerül,nagyon el tudok rajtuk időzni.

Ezen hogyan tudnék javítani?



2018. nov. 3. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Akarattal sem tudsz odafigyelni rá vagy csak lusta vagy és nem érdekel a szöveg?
2018. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha akarok odafigyelek, csak egyszerűen lusta vagyok olvasni, mert nem érdekelnek. Ezért nem tudtam a kötelezőket se kiolvasni.
2018. nov. 3. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most fogsz érettségizni? Ha igen ,akkor oldogass meg előző feladatsorokat valamennyit segíteni fog, vagy olvass könyvet,és próbálj meg koncentrálni,illetve még annyit ,hogy ha feladatokat akarsz megoldani akkor próbálj meg úgy haladni ,hogy először elolvasod a kérdést és arra próbálsz meg válaszolni,ne olvasd el elsőre az egészet ,mert az csak idővesztés érettségin.
2018. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akaraterővel tudod fejleszteni,ezekszerint.
2018. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!