Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan milyen a kresz vizsga?

Pontosan milyen a kresz vizsga?

Figyelt kérdés

Olvastam csomó ilyen kérdést, de még mindig nem kaptam mindenre választ.

Érintőképernyős gépen kell vizsgázni?

Leültetnek a gép elé és egyből élesben megy?

Ha rosszra kattintok, még tudom javítani vagy egyből átugrik?

Ha szeretnék gondolkozni egy kérdésen átugorhatom, és a végén visszajön?

Az e-titánban van egy ?-jel, amire ha rányomok egyből kiírja hogy jó e a válaszom, a vizsgán gondolom csak a végén látom hogy mennyit rontottam?

Köszi!



2018. nov. 7. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Érintőképernyős.

Van egy pár próbakérdés, utána kiírja, ha elkezdődik élesben.

Nem tudsz javítani, ha valamire rákattintottál, akkor egyből ugrik, úgyhogy nagyon gondold át a választ.

Át lehet ugrani, de a gondolkozási időt elveszted. Tehát van egy kérdés, mondjuk a 18. Te átugrod, de gondolkoztál rajta 20 másodpercet. Akkor a legutolsó kérdés után beadja amit átugrottál, viszont már csak 40 másodperced lesz megválaszolni.

Csak a végén látod, hogy sikerült-e és hány pontod lett. De úgy is el fognak mondani minden tudnivalót. Sok sikert!

2018. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen.

2. Nem. Először igazolnod kell magad, utána leültetnek egy géphez. Ha mindenki kapott helyet, akkor elindítják a programot, lesz egy tesztrész, ott ki tudod próbálni, hogy a kitöltés hogy lesz.

3. Egyből átugrik.

4. Visszajön, de csak annyi időd marad rá, amennyi időt hagytál rá, tehát ha pl. lement már belőle 25 mp, akkor 35 marad.

5. Azt nem tudom, hogy mit gondolsz, de csak az összes kérdés megválaszolása után mutatkozik meg, hogy hány pontot szedtél össze, és miket rontottál.

2018. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. nov. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!