Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Anatómiára...

Egyetemisták! Anatómiára vizsga előtt mennyi napot szoktatok készülni?

Figyelt kérdés
Csecsemő és kisgyermeknevelő, óvodapedagógusok elsősorban Nem ötletet akarok meríteni, csak felmérésként.:D

2018. nov. 1. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Csecsemős vagyok. :)


Sosem voltam az a fajta, aki az utolsó pillanatra hagyott mindent, szóval ezzel most az a tervem, hogy nov közepéig átveszem a könyvet abban a tempóban, amiben tudok haladni, ezalatt megmarad a fontos infó, utána meg januárig ráérek a részletekbe belemenni. Szerintem annak nincs értelme, hogy csak pár nappal előtte tanulsz, bár ha elég az, hogy épp átmész...

2018. nov. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, hogy milyen részletesen kell nektek anatómiát tanulni. De biztosan nem csak pár nappal előtte állnék neki. Én anatómiából mindíg hétről hétre legalább elolvastam az anyagot és nekünk volt gyakorlat is amire rendszeresen készülni kellett. Ez nem egy olyan tárgy, hogy egyszer elolvasod és tudod, ezt be kell vágni
2018. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedden lesz zh sajnos nem sok időt hagytam rá, de nem is az egész féléves anyagból lesz. Így is kevésnek érzem rá. Vizsgára szerintem már most elkezdek (ha csak nem szívom ezt meg nagyon) Köszönöm a válaszokat.:)
2018. nov. 1. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!