Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvehetik a telefont és nem...

Elvehetik a telefont és nem adják vissza? (több lent)

Figyelt kérdés
A fiamék iskolájába elveszik a telefonokat ha használják vagy elfelejtik kikapcaolni vagy ha nem rakják a táskájukba elveszik tőlük és csak év végén agyák visza akkor is ha bemennek a szülei. Ezt megtehetik?
2018. nov. 8. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Hogy megtehetik-e? Az attól függ, hogy megengeded-e nekik.

Ha bemennék balhézni a telefonért és még akkor sem kapnám meg, akkor íratnám is ki onnan egyből a gyereket. Vagy megelőzném a bajt, és be sem irattam volna oda.

A konzervatív tanárnénik nem veszik észre, hogy ha helyesen kezelnék ezeket a dolgokat, akkor a technológia csak segíthetne a tanulásban/oktatásban.

De abban az esetben ha valaki nem figyel és direkt a telefonnal szórakozik, akkor vegye el, rendben van. De óra végén, vagy maximum a nap végén adja is vissza, mert a tanítás után hogy mit akar a gyerek, az ne érdekelje őt.


Az iskola nem börtön. Az én iskolámban anno megengedett volt a telefonhasználat amikor a tanár éppen nem beszélt, vagy ha jött egy fontos telefon, felvehetted. Senki sem élt ezzel vissza soha, mert megszokott volt, és hasznosabb volt ez, mint a tiltás. Nem is értem.. Jó mondjuk nem Magyarország.

2018. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szünetbe szoktak telefont hasznalni
2018. nov. 8. 18:14
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
56%
Nem tehetik meg.
2018. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a szülő bemegy neki köteles visszaadni az igazgató.
2018. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!