Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Analízis nevű tantárgy...

Az Analízis nevű tantárgy miért olyan nagy mumus?

Figyelt kérdés
Gyakran hallom, hogy sokan tartanak tőle.
2018. nov. 14. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Lehet hogy azért mert a gyakorlati életben semmi hasznosat nem látnak benne. Nem nagyon mondhatják el hogy "Én a sikert, gazdagságot, szabadságot és boldogságot az Analízisnek köszönhetem".
2018. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Mert nehéz. Okosságot, a gondolkodóképesség fejlődését lehet köszönni neki, ha egyáltalán számít ez a mai világban.
2018. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mert sokan buknak belőle. Nem véletlen, a matek érettségin minden idiótát átnyomnak, akkor nulla alappal mit várunk analízisből majd görbül csak úgy önként? Hát nem...
2018. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk majdnem matematikusi szinten kérik számon, fél oldalas deriválást kell csinálni, az összes feladat tele van arkuszfüggvényekkel. És semmi értelme nincs, mert nem is léteznek azok a függvények, amiket csinálunk. Több matektanárnál is voltam, mindegyik csak fogta a fejét, meg negyed órákat gondolkodott egy 5 pontos feladaton, akkor gondolhatod milyen nehéz lehet. Úgyhogy nagyon sok ember megbukik belőle, hiányos alapokkal nem sok esély van. Nálunk már 30%-ra vitték le az aláírást, 40%-tól meg kettes, de rengetegen még így se tudják teljesíteni.
2019. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!