Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretném megtanulni a határér...

Szeretném megtanulni a határérték, deriválás, integrálás témaköröket és a statisztika alapokat. Milyen forrást ajánlanátok ehhez?

Figyelt kérdés

Tanultam suliban ezeket, de nem értettem. Zavar, hogy nem tudom. Arra gondoltam, hogy itthon megtanulom egyedül. Ismertek jó forrásokat, ahol ezeket elmagyarázzák és gyakorolni is lehet?


Magyar és angol nyelven is jó. Persze, én is keresgélek, de ha van néhány tipp, ami lerövidíti az utam, megköszönöm, ha megírjátok!



2018. nov. 15. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
mateking.hu?
2018. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
easymaths.hu
2018. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Baluba ***** válasza:
70%

Az analízis részhez ajánlom T. Sós Vera és Laczkovich jegyzetét. Egyetemi szint, de szerintem érthető, és nem nehéz, ha nem kell belőle vizsgaznod. Példák is vannak benne, ott ellenorizheted, hogy tényleg érted-e.

Online elérhető, ha ügyesen keresel.

2018. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2018. nov. 15. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:

A Thomas-féle kalkulst nem ajánlom! Maximum úgy, hogy mellé nézed a hibajegyzéket, amit Szép Gabriella készített!


Egyébként egy könyvtárban nézz körül szerintem, hogy milyen matek könyveket látsz, amik számodra érthetőek. Például Obádovics Gyula könyvei elég jók.

2018. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!