Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az idegenvez...

Kvkamilla kérdése:

Mi a véleményetek az idegenvezető szakmáról?

Figyelt kérdés
Hollandul felsőfokon, németül és angolul középfokon beszélek. Hol érdemes idegenvezetni az országban? Megfizetik? Kb. milyen fizetésre lehet számítani? Tényleg nagyon stresszes? Kitelepített idegenvezetőben nem gondolkodom, Budapest, Miskolc és a Balaton jött eddig szóba,de nem tudom, megérné-e ebbe dolgozni, vagy inkább másba fogjak bele a nyelvek kapcsán.

2018. nov. 19. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem diákmunkának, vagy mellékes munkának jó, gondolkodom én is, hogy szerzek egy ilyen oklevelet, de teljes állásban hosszabb ideig biztos nem csinálnám. Nem nagyon utaztam még úgy csoporttal, hogy ne lett volna egy-két idióta, aki fejfájást okozott az idegenvezetőnek. Elég egy hülye a csapatban, és csomó minden a nyakadba szakad.
2019. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg holland cégeknél, melyeknek van magyarországi telephelye? Abban azonban nem vagyok biztos,hogy ehhez kell-e bármilyen más szakma. Néderlandisztikát végzők is ilyen helyeken helyezkednek el csomószor ( gyk-en olvastam). Valamilyen szinten ugyanott vagy mint ők.
2019. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!