Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most lettem 9. osztályos,...

Most lettem 9. osztályos, szakgimnázium, automatikai technikus szak. Az elektrotechnika nagyon sirlamasan megy, van 2db 1-esem, pedig folyton tanulok rá😢 velem van a baj szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből nem lehet megmondani. Kérj tanácsot a tanártól, hogy hogyan tanulj, ő tudja megmondani, hogy mit csinálsz rosszul. Órán is figyelsz ezerrel, vagy csak órán kívül próbálsz tanulni? Ez pl. nagyon fontos lehet, és ezt ő tudja, mi nem. Beszélj vele. Már eleve az jó benyomást fog tenni rá, ha látja, hogy szeretnél jobb lenni, hogy ez fontos neked, hogy bízol benne, hiszen tőle kérsz tanácsot.
2018. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. nov. 19. 20:54
 3/5 anonim válasza:

Nyugi, én se állok sokkal jobban :D


9. es Infokummunikációs Hálózatépítő

2018. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egyébként még lehet, hogy minden 9.-es így kezd?
2018. nov. 19. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézz körül az osztályban, és látod. :)

De igen, a 9. tényleg nehéz: új iskola, új osztálytársak, új tanárok, új tantárgyak, új követelményrendszer, stb. Nem baj, ha most nem lesz nagyon fényes a jegyed, de igyekezz, hogy stabilan meglegyen legalább egy hármas, ne legyen bukdácsolás egész évben.

2018. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!