Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány egyetemi nyílt napra van...

Hány egyetemi nyílt napra van lehetőségem elmenni?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja 2-re, valaki meg 3at mond. Most akkor melyik az igaz?

2018. nov. 21. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Szex?
2018. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mész el, amennyire akarsz. Csak kérj mindenhol igazolást. Meg hát ugye ezek nagyjából egy időszakban vannak, szóval ahova eljutsz.
2018. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincsen szabály, mindenhol máshogyan működik. Nálunk is kettőre lehetett elmenni, de ha szóltál az osztályfőnöknek, akkor többre is. Annyi, hogy vinni kellett az igazolást, hogy ott voltál.
2018. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmenni bármennyire elmehetnél. De a sulik megszokták határozni hány hiányzásra fogadják el, hogy az illető egyetemi nyiltnapon volt. Nálunk három.
2018. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na a szex-et én sem értem, mint kulcsszó :D

Egyébként bármennyire elmehetsz. Max a sulidban nem fognak örülni, hogy kihagyod az órákat. (Engem pl megutált az egyik tanár, mert nem szóltam neki előre, hogy nyílt napra megyek aznap, mikor óránk van)

2018. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!