Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lejárt diákigazolványt hol...

Lejárt diákigazolványt hol lehet leadni?

Figyelt kérdés
Megérkezett az egyetemi diákom, de csak akkor lehet átvenni, ha leadtam már a régit. Az ideiglenest tudom, hogy a questurában kell leadni (eltés vagyok), de a régi diákról nem találom, hová kellene...

2018. nov. 27. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulmányi osztály.
2018. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehetséges, hogy az eltéseknél ez a questurában történik? Itt kell ugye ideiglenest kérni, leadni, diakot érvényesíttetni...
2018. nov. 27. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Múlt héten voltam a Quaestura-ban a diákért. Elvették az ideigleneset, de a gimis diákot nem kérték, szóval az nálam maradt.
2018. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor majd meglátom, mi lesz 😅
2018. nov. 27. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Középiskolás diákigazolványt elvileg a középiskoládban kellett volna leadnod (helyette pedig adtak volna egy igazolást, amivel továbbra is, október 31-ig igénybe veheted a kedvezményeket). Ha ez nem történt meg, nem hiszem, hogy le kell adnod. Ha felsőoktatásban tanultál már, és onnan van diákod, akkor az adott egyetemen add le. Ha ELTE-s, akkor a Quaesturában :)
2018. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gimis van még, de nekünk abszolút nem tájékoztattak ilyesmiről, szeptember óta pedig ideiglenes egyetemit használok. Holnap minden kiderül, úgyhogy köszönöm. Megnyugtató, hogy remélhetőleg meg fogom kapni! Köszönöm a válaszokat
2018. nov. 27. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!