Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy legyek holnapra beteg?...

Hogy legyek holnapra beteg? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Holnap a suliba 3 tz is irunk, és valamennyit tanultam rá, de én egyébként is izgulós vagyok, és bepánikolok, és nem sikerül a dolgozat!

Légyszi segítsetek! A szüleim nem fogják igazolni, csak ha tényleg beteg vagyok!

(*Rosszindulatú kommenteket légyszi mellőzzétek)



2018. nov. 27. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
5%

Lebetegedni meg beláasodni meg ilyesmire nincs ötletem.

De valahogy probáld meghánytatni magad. Esetleg vmit összeenni. Nincd vmi otthon, amit nagyon nem bírsz. S ha eszel belőle rosszul lesze. Vagy egyszerűen kézzel meghánytatok magad. (Elég "drasztikus", de ha látjak, hallják, hogy hánysz, akkor csak nem küldenek suliba!)

2018. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Egyél meg egy traktort
2018. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Kérlek fontolj meg egy mondatot.


"Az egyetlen dolog, ami közted és a célod között áll, nem más, mint az a tré sztori, amit magadnak adsz elő, hogy miért is nem lehet elérni mindazt, amit szeretnél."


Iskolásként még lehet érthetetlen...de remélem kihallod belőle a rád vonatkozó lényeget.Mindannyian így kezdjük.Aki az iskolában "mindig mindent" tud és nem érik kudarcok nem lesz igazi...

2018. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
amúgy így is úgyis meg kell írni és nálunk szemétkedtek azzal, hogy az utólagos doga nehezebb volt, mint az eredeti
2018. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!