Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőhéten kedden fogok forgalm...

Jövőhéten kedden fogok forgalmi vizsgát tenni, tippek hogy biztosan elsőre átmenjek?

Figyelt kérdés
Szeretnék mindenféleképpen átmenni, a kötelező km meglett, voltunk az oktatóval mindenhol, nagyforgalomban, kisutcákban, autópályan.. 29 órával megyek el forgalmi tenni, ötletek, tippek hogy biztosan átmenjek? Kihogy csinálta a sajátját, tapasztalat? Kecskemét, 20/f

2018. nov. 29. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet nagyon mit mondani; tartsd be a KRESZ-szabályokat, kövesd az utasításokat, ne csinálj nagy hibákat, és átmentél.
2018. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, személyes vélemények a vizsgával kapcsolatban? :)
2018. nov. 29. 17:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyirányú utcában ha azt mondják, hogy kanyarodj balra, akkor a kocsival húzodj az út bal szélére amennyire csak tudsz, egyből ahogy mondják, hogy majd kanyardodj mert ha ezt elmulasztod, egyből buktatnak.



Ha bekanyarodsz valamerre, és a gyalogos arra megy el, ahol bekanyarodsz add meg neki mindenképpen az elsőbbséget, még ha úgy is látszik, hogy megvárja, hogy elmenj. Te csak állj meg és várd míg nem mondja a vizsgabiztos/oktató, hogy a gyalogos lemondott az elsőbbségéről menj nyugodtan vagy a gyalogos egyértelmű jelzést nem tett, hogy lemond az elsőbbségéről.



Sebességhatárt mindig tartsd be, inkább mrnj kicsivel kevesebbel az előírtnál, de kicsivel többel semmiképp sem.



Ha zebra közelében van egy gyalogos, akkor is mindenképp állj meg, amíg meg nem bizonyosodsz róla, hogy nem akar átmenni.



A kereszteződésben lévő kanyarodási szabályokat, elsőbbségadási szabályokat ismételd át (elsőbbségi sorrend->egyenes, jobbra, balra).



Kb ennyi szerintem. Én elsőre átmentem a forgalmi vizsgán.

2018. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 30. 08:54
 5/14 _Jessy_ ***** válasza:
80%
Tartsd be a KRESZ szabályait. :D
2018. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Muszáj leszek! :)
2018. nov. 30. 19:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A zebrával kapcsolatban annyit tennék hozzá hogy lassíts mielőtt zebrához érsz még ha először nem is látsz senkit, sokszor csak kiugranak vagy nem veszi észre őket időben az ember. Első szempont a biztonság, ne legyen olyan helyzet amiből akár baleset lehetett volna. Lássa a vizsga biztos hogy használod a tükröket. Inkább menj lassabban mint gyorsabban, de ne olyan lassan hogy hátráltatod a forgalmat. Ne húzd fel magad ha valaki kötekszik, dudál. Nekem az segített hogy a lehető legjobbat adtam de nekem az nem segített volna ha úgy állok hozzá hogy nekem most át kell mennem, de ez ember függő hogy más hogy áll ehhez.
2018. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Figyelni fogok!
2018. dec. 1. 14:14
 9/14 anonim válasza:
90%

Pontosan mikor mész? én 27.-én voltam, és elsőre átmentem, nem országutat húztam hanem várost, és amikre nagyon oda kell figyelni, hogy ha kanyarodsz mindig nézz magad mögé/oldalra/holtérre!!!!! Egyirányú utcában, ha balra kell menni balra kanyarodsz az út végén ha jobbra akkor jobbra.. különben bukás..! Körforgalomba tudjál bemenni! Tudjál besorolódni a forgalomba!Tarts be a táblákat, figyelj arra amit az oktató fog mondani, tarts be a sebesség korlátokat!! ezek mind nagyon fontosak. Remélem sikerülni fog! Pécsen elég nagy a bukási arány de nem akarok felvágni vele de nekem sikerült és büszke vagyok magamra :) 18/L

Írd meg hogy sikerült majd ☺

2018. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, figyelni fogok ezekre nagyon! 12.04-én fogok, kedden vizsázni, 8:40kor.
2018. dec. 2. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!