Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te kikre vagy milyen válaszokr...

Te kikre vagy milyen válaszokra nyomsz azonnal piros pacsit itt a Közoktatás rovatban, és miért?

Figyelt kérdés
Vannak, akik kifejezetten idegesítenek, vagy csak téged is lepontoztak, ezért te is lepontozol másokat? :D
2018. dec. 3. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Olyanokra, akik nem a kérdésre válaszolnak. Vagy odairnak vmi kötözködő dolgot. Vagy vmi tökéletes baromságot ír.
2018. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Amire most konkrétan emlékszem, hogy valaki megkérdezte hova kéne mennie gazdinfóra erre vmi észlény beírta a BME-t és az ELTE-t is többek között, holott a BME-n csak mester van az ELTE-n meg abszolút nincs ilyen képzés. Na az ilyen baromságokra kapásból szoktam, amikor látszik hogy köze sincs a témához, de azért válaszol.


Ezen kívül akkor szoktam ha valaki kötözködik csak, ha meg nem a témához ír akkor lepontozás helyett jelenteni szoktam.


Ebben a kategóriában olyan nem volt, hogy valaki hasznos dolgot írt, de idegesítene (szimplán a kérdések jellege miatt), szóval ilyen nem fordult elő, az meg nem érdekel ha lepontoznak úgyhogy nem hirdetek bosszú hadjáratot még akkor se ha mondjuk 0%-ra pontozzák le a válaszom.

2018. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!