Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan találjak egy céget a...

Hogyan találjak egy céget a kötelező szakmai gyakorlatra?

Figyelt kérdés
Építőipari szakgimnáziumba járok és ugye kötelező nyáron 140 órát eltölteni szakmai gyakorlatként. De elég tanácstalan vagyok mert még nem találtam semmit. (Jó lenne nem kőművesnek menni, inkább valami építész irodába lenne jó)

2018. dec. 6. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Építész iroda...az...MINEK TANULSZ?

Építész? Burkoló? Kőműves?

2018. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt elfelejtheted.

Irodába egyetemistákat keresnek az esetek 99%-ban, alaposabb szakismerettel. Ezzel nem ledegradálom a szakképesítésed, de már az is jó, ha olyan szakmai tapasztalatod lehet, ami releváns és hasznos a későbbiekben. Ez nyilván nem zárja ki az irodát, de ne az legyen a mérce.

2018. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom az építészmérnökök zugára gondol, ahol tervrajzokat gyártanak stb
2018. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy egyszerű:


Rákeresel a neten a lakóhelyed közelében lévő cégekre, és írsz nekik egy e-mailt.

2018. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
22:12-es, igen arra gondoltam, meg rá van írva a gyakorlatos papírunkra, hogy ,, rajzoló- és tervezőprogramok használata, számítógéppel segített rajzolás. De rendben, köszönöm, keresek párat és írok e-mailt.
2018. dec. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!