Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még itt olyan, akiknek...

Van még itt olyan, akiknek nem megy az egyetem?

Figyelt kérdés
Most van/volt a zh időszak és bár tanultam sorra elégtelent kaptam. Van még itt olyan aki elsős és megbánta az egészet? Szüleim támogatnak, nem tudom mit tegyek :( Nem tetszik a szak, de más se tetszene, nem akarok váltani, de úgy érzem nem fog nekem ez menni. Más is van ilyen cipőben? Hogy menjek át a zhkon? Tényleg tanultam de nem megy. Lehet tudnék többet is de úgy éreztem egy kettes simán összehozható, tényleg ilyen nehéz egy zh, hogy 2 hetet végig kell rá tanulni csak egy tantárgyból?
2018. dec. 8. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
első félév? ha igen, a második félév végéig nyomjad, utána értékeld.... az első félév után én is majdnem feladtam, de aztán belejöttem, most fogok diplomázni kb egész korrekt átlaggal
2018. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Milyen szakon vagy? Meg vannak a kellő alapok?
2018. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Én is teljesen így vagyok vele. Hiába tanulok, nem megy. Én is megbántam, hogy egyetemre jöttem. Szerintem itt is hagyom félévkor (2.félévet passziváltatom éa diákmunkázom addig).. Nem tudom, hogy mit csináljak utána, de majd csak lesz valahogy. Egyet tudok: túl nehéz nekem a felsőoktatás, és amúgy sem való mindenkinek. Rengetegen kihullanak sok szakon, nem véletlenül. Nem mindenki alkalmas rá sajnos, hogy elvégezze. Te és én is ilyenek vagyunk.
2018. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első félévben anno minden tárgyból pótzh-t írtam, 12 kollokviumból 9 elégtelen lett - mindegyikből kétszer voltam vizsgázni - 4 tárgyam lett meg az is kettessel és bizottsági vizsgán azaz harmadjára.....összesen 11 kreditet kapartam össze vért izzadva...és alapból csúsztam egy évet is! - 5 éves osztatlan képzésre jártam szóval már elsőben decemberben nyilvánvaló volt a 6 év )


Második félév: gondoltam oda teszem magam és tényleg tanulok, időben hozzákezdek, bele adok anyait-apait és ha év vége is így sikerül feladom....24 kreditet kapartam összes de mind elsőnek meglett négyessel, jelessel....másodéven 15 kollokviumot tettem le köztük a Római jogot is elsőnek jelessel :-) Ahhoz képest, hogy elsőbe a leghülyébbnek éreztem magam mégis az összes polgári jogom jeles lett elsőnek....és amikor államvizsgákon eredményhirdetéskor kimondják, hogy sikerült áldottam magam a kitartásomért és hogy nem hagytam ott az egyetemet a kezdeti kudarc miatt!


Sok sikert...kitartást...minden kezdet nehéz

2018. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nekem se megy, rohadt nehéz ,sokszor mást kérnek ZHán mint órán.
2018. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!