Más mit tett ilyenkor?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, sikeresen leérettségiztem elég jó jegyekkel és OKJ képzésbe kezdtem idén szeptemberben.

Ez mind szép és jó, viszont nem megy az elméleti része, pedig eléggé sokat leülök tanulni és próbálkozom de nem köt le és nem bírom megtanulni. A gyakorlat az megy szinte tökéletesen. Félévkor vizsgám lesz amihez egy hónap van már csak, és nem tudom mit kezdjek. Igyekszem tanulni de nem megy. Kezdem feladni hogy ez nem fog nekem menni. Más járt így? Mit tettetek?

Értelmes válaszokat köszönöm. :)


19/L



2018. dec. 9. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne add fel!!! Meg tudod csinálni ha már most feladod mi lesz később? Picit tanulj rá aztán meglesz ;)
2018. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akarom feladni, hiszen próbálkozok tanulni de nem megy. A szüleimnek erős elvárásai vannak felém. Ezért eléggé stresszes is vagyok.. ez befolyásolhatja?
2018. dec. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!