Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem fizettem be, ilyenkor mi...

Nem fizettem be, ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
Utólagos beiratkozás miatt kell fizetnem. Beiratkoztam, csak egy héttel később, mint kellett volna (beteg voltam de ez nyilván nem számít) emiatt kaptam a "büntetést". Holnap van a határideje nekem pedig sikerült elfelejtenem és online sem tudok utalni de a gyüjtőszámlára amúgy sem érkezne oda holnapig a pénz. Ilyenkor mik lehetnek a következmények? Holnap nyilván átutalom és elmegyek a TO-ra de ha valakivel már volt ilyen akkor leírhatná a tapasztalatát.
2018. febr. 25. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a TO-ra, könyörögsz... és nézel nagy szemekkel.

Megfogják oldani.

2018. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én 2 hónappal később fizettem be valamilyen költséget. Ne parázz.
2018. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kapsz egy ejnyebejnyét, nem lesz belőle semmi gond
2018. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben ki fognak írni késedelmi díjat, és azt is be kell majd fizetned (annak is van egy határideje), de néhány nap miatt nem szoktak még, én úgy tudom.


Amúgy nem kell úgy csinálni, mintha betegen nem lenne lehetőséged beiratkozni. Miért is lennének rá tekintettel, amikor meghatalmazással AKÁRKIT beküldhetsz magad helyett elintézni ilyen hivatalos ügyeket is?

2018. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak zárójelben említettem meg és egy percig nem kifogásoltam, hogy fizetnem kell mivel tudtam, hogy ezzel jár a késői beiratkozás. Csak akkor éppen pont nem érdekelt a dolog, nem egy nátha miatt maradtam otthon.
2018. febr. 26. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!