Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismét kiegészítő érettségi...

Ismét kiegészítő érettségi vizsgára kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az idei májusi időszakra adtam le egy kiegészítő érettségi vizsgajelentkezést emelt szinten földrajzból (már rendelkezem érettségi bizonyítvánnyal), amin saját hibámból nem jelentem meg. A bukásról nem kaptam törzslapkivonatot sem, vagy ha már az írásbelin sem jelenek meg, akkor az érettségi jelentkezésem esetleg "meg sem történtnek" számít?

Azt szeretném megkérdezni, hogy a következő májusi érettségi során ugyanúgy kiegészítő vizsgára kell jelentkeznem földrajzból emelt szinten?

Azt olvastam, hogy a pótló vizsgára csak akkor lehet jelentkezni, ha nem önhibájából nem jelent meg az ember a vizsgán, így nálam az kizárt, a javító vizsgán pedig azt írják, csak a rendes, előrehozott, pótló és szintemelő vizsga javítása lehet. (Ismétlő szintén kizárt, mert azt is csak legalább kettes eredmény megszerzésével lehet megírni.)

Ezek alapján én úgy értelmezem, hogy így ismét kiegészítő vizsgára kell jelentkeznem, de segítségeteket előre is köszönöm!


2018. dec. 11. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jelentkezz, ahogy idén!
2018. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2018. dec. 11. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!