Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már valakivel olyan hogy...

Volt már valakivel olyan hogy felvételizni szeretett volna valahova de a végén mégse vették fel?

Figyelt kérdés

2018. dec. 17. 19:34
 1/6 csatrad válasza:
jah, meg is volt a pont csak nem elsonek irtam be, ezert mire odajutott mar betelt.
2018. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen volt, nekem 2 ponton múlott a dolog. Ilyen az élet, jövőre újra próbálom, addig pedig gyűjtök pontokat.
2018. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az hogy szeretnék bekerülni egy suliba (ez lehet középiskola vagy egyetem) még nem jelenti azt hogy biztosan fel is vesznek. Sok tényezőtől függ a felvételim.
2018. dec. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anit az első ír, olyan középiskolai felvételinél nincs. Ha megvan a pontod felvesznek, mindegy hányadiknak írtad be. Csak akkor lehet ilyen, ha be sem írtad és pótfelvételin mennél. Sima felvételi eljárásban nem zárják le a helyeket, nem telik meg, automatikusan kilököd az utolsót, ha neked több pontod van és feljebb megy a ponthatár. Akit kilöktél azt pedig átteszik az általa következőnek jelölt suliba.
2018. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csatrad válasza:

utolso, a ponthatar az elerheto maximum volt, ezert azzal mar nem tudtak szortirozni, es allamilag tamogatott kepzeseken igenis van letszamfo.

max orszagos verseny helyezessbol meg relevans magasfoku vizsgakbol lehetett volna meg tobb pontot szerezni, de remelem azzal nem szamolunk :D

2018. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy középfokú iskolai felvételinél ( gimnázium, szakgimnázium, szakközép)
2018. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!