Nektek is ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Életem első vizsgaidőszakát kezdtem összesen 8 tárgyból kellett kell vizsgáznom. Ebből megcsináltam 5 db. 2 ebből 5 egy 4 és kettő 2. Rettenetesen csalódott vagyok az utolsó két vizsgám miatt. És még csak most jön a neheze. Egyszerűen nem tudom magam rávenni a tanulásra úgy érzem egyik gödörből a másikba kerülök. Megoldok egyet és újra jön egy másik amire ismét 200 oldalakat kellene tanulni. Most karácsony van és itt esz a fene és azon gondolkodom hogy most ünnepeljek vagy készüljek. Van ilyenkor valami taktika hogy hogy veheti rá az ember magát a tanulásra vagy hogy tudok egyszerre ennyi mindent megtanulni ?
2018. dec. 24. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 3 vizsgám van vissza. A félév két legdurvább tárgya és egy laza kis politikaelmélet vár csak rám.

Az egyik durvára kéne tanulnom, a könyvet elolvastam hozzá, azonban nem bírom egyáltalán rávenni magam, hogy bármit is tanuljak. Olvasgatom a tételsort, néhány tételt, de nem tudok erőt venni magamon. Az első tétel háromféleképpen van meg az évfolyamnak, mert ennyiféle képp értettük félre az órán elhangzottakat, most ez is rányomta a bélyegét a tanulási morálomra. Az is demotivál, hogy az előttem álló két tárgy csak keveseknek sikerül elsőre, illetve, hogy a három legfontosabb (épülős) tárgyam már megvan. Most azért mégis folytatom a nyamvadt, értelmetlen tételeim olvasását és reménykedem abban, hogy holnap jobb lesz és tudok majd tanulni.

Sok sikert!

2018. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

8 vizsgából 5-ön túl vagy már decemberben.

Mit akarsz?

Hergelni a többieket???

2018. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!