Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvettem egy 2 kredites...

Ha felvettem egy 2 kredites tárgyat, és nem veszek részt egy vizsgán sem (nem azért mert lusta vagyok, hanem mert 16 tárgyam van és nem tudom hova betenni), akkor az átlagom romlik csak és ennyi? Illetve pénzt kell fizetni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 09:05
 1/5 anonim válasza:
81%
Igen bukod a tárgyat, rontja az átlagot és majd kreditbírsagot kell fizetned a nem teljesített kreditek után.
2018. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol van kreditbüntetés, van, ahol nincs. Ezt a ti TVSZ-etekben kell megnézni. De 2 kredit után a kreditbüntetés sem lehet olyan vészes - ha nem fér bele, nem fér bele, a fontosabb vizsgákra koncentrálj!
2018. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha esetleg UV-be beleférne, akkor meg vedd fel, és ne menj el, mert UV-re nem lehet menni úgy hogy az adott tárgy első vizsga, előtte egyszer már meg kell buknod belőle.
2018. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Lehet megpróbálom betenni valahova ha már volt annyi eszem hogy felvegyem :D
2018. dec. 25. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Még le is adhatod...

Vagy ha már nem akkor a tanulmányi osztályon különeljárási díjért leadják neked, akkor nem ront az átlagodon se, és olcsóbb mint a kreditbírság.

2019. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!